Stoklarla Sınırlı

Extech LT300 200Klux Luxmetre Ölçüm Cihazı

EX-LT300
Ürün Fiyatı : 170,41 € + KDV
KDV Dahil Fiyat : 204,49 € KDV Dahil
İndirimli Fiyat + KDV : 144,85 € + KDV
İndirimli Fiyat KDV Dahil : 173,82 € KDV Dahil
%15
6.205,31 TL
7.300,36 TL
Belirtilen KDV Dahil Fiyat Tek Çekim Kredi Kartı İşlemlerinde Geçerlidir.
Stoklarla Sınırlı
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Extech LT300 ışık şiddeti ölçüm cihazı; 400,000 Lux'e kadar ışık ölçen, hassas foto diyot sensörlü, geniş ve aydınlatmalı LCD ekrana sahip, portatif bir lüksmetredir. Hassas foto diyot sensörü ve renk düzeltmeli filtre ile hassas ışık şiddeti ölçümleri yapar.
  Prob ile gösterge arasındaki sarmal kablo 61 cm'ye kadar uzayabilir. 

  Geniş ve aydınlatmalı LCD ekran düşük ışık seviyelerinde bile kolay okuma sağlar. Analog çubuk grafik gösterge ölçümlerdeki eğilimi kolayca gösterir. 

  Tepe Tutma (Peak Hold) özelliği, cihazın 10µs'ye kadar olan kısa sürelerde en yüksek ölçüm değerlerini yakalamasını sağlar. 

  Bağıl ölçüm modu, ölçülen ışık seviyesi ile kaydedilmiş bir referans değer arasındaki fark olarak gösterilebilir. Bir okumayı referans olarak kaydetmek için, istenen referans ölçümü LCD’de olduğunda REL düğmesine basın (REL simgesi açılacaktır). Daha sonra yapılan tüm ölçümler kayıtlı referans değere “bağıl” olacaktır. Örneğin, referans değeri 100 Lux ve gerçek ışık seviyesi 125 Lux ise, cihaz ölçüm değerini 25 Lux olarak gösterecektir. 

  Max/Min işleviyle ölçülen en yüksek ve en düşük değerleri hafızaya alır ve daha sonra cihaz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Data Hold fonksiyonu ile ekrandaki anlık ölçüm değerini dondurabilirsiniz. 

  9V pil, koruyucu kapaklı ışık sensörü, koruyucu kılıf ve taşıma çantası ile birlikte gelir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.