Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Antistatik Uyarı Bantları ve İşaretleme Etiketleri

Zemin uyarı bantları ESD korunuma sahip alanlar içeren tesislerde EPA alanlarını belirtmek ve sınırlamak için kullanılan bantlardır. Antistatik uyarı bandı farklı boyut ve renklerde üretilir. Konteyner sızdırmazlığında ve statik koruma torbası kapatılmasın gibi çeşitli alanlarda kullanılan bantlar, DIP tüplerini tutmak amacı ile paketlemede de kullanılır.

İmalat işlerinde uyumlu kaplama ya da tutma ve sızdırmazlık malzemelerinin işaretlenmesinde de ideal olan antistatik uyarı bandı ofislerde, antistatik çalışma yüzeylerinde notları, iş emirlerini veya talimatları tutmak için kullanılır. Genel amaçlı üçüncü el kullanım için ideal olan bantlar, etkin bir çalışma ortamı oluşturmak için özel olarak üretilir. Üretimde hassas elektronik bileşenlerin hasar görmesine engel olan bu ürünler, üzeri yazılı olarak da üretilebilir.

Esd İşaretleme Bantlarının Avantajları Nelerdir?

Farklı boyut ve renklerde üretilen esd işaret bandı, çalışma alanlarında önemli bir yere sahiptir. 

  • Konteyner sızdırmazlığı güvencesi sağlamak için sıklıkla tercih edilen bantlar, statik koruma torbası kapatma ve DIP tüplerini tutma için paketlemede kullanılır.
  • İmalat sektöründe uyumlu kaplama, tutma ve sızdırmazlık amacı ile kullanılır.
  • İş yerlerinde notların, iş emirlerinin ya da kullanılan bantlar, antistatik çalışma yüzeylerini de tutmak için kullanılır.
  • Genel amaçlı üçüncü el kullanımda ideal bir üründür.
  • Üretimde hassas elektronik bileşenlerin hasar görmesini önleyen bu ürünler, üzeri yazılı şekilde de üretilir.
  • Güvenlidir (paket), IC DIP tüplerine sahiptir.
  • Genel amaçlı ESD bant uygulamalarında kullanılır.
  • ESD farkındalığı elde etmek için ESD sembolleri veya sarı şerit ile kullanıma uygundur.

Esd İşaretleme Bandı Nereden Alınır?

Çalışma tezgahlarından el aletlerine zengin ürün gamına sahip olan TestCihaz, birbirinden kaliteli antistatik işaret bandı ile buluşmanızı sağlıyor. Farklı kalınlıklarda ve renklerde tasarlanan ürünler, çalışma alanlarında işaretleme açısından büyük öneme sahiptir. Bu bantların beklenen etkin sonucu vermesi için yüksek kalitede üretilmesi gerekir.

Desco Europe markası tarafından yüksek kalitede üretilen ürünler, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünlerin ölçülerine ve özelliklerine göre fiyatları da birbirinden farklıdır. Her bütçeye uygun seçenekler sunan TestCihaz, antistatik işaret bandı çeşitlerinde de uygun fiyat avantajları sunuyor. Hem kalitesi hem de fiyatları ile ihtiyacınızı karşılayacak ürünler içinden seçim yapmak için testcihaz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.