Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Lehim Duman Filtresi Çeşitleri

İster otomatik, isterse elde yapılıyor olsun lehim yapıldığı esnada ortama zararlı kimyasalların bulunduğu dumanlar çıkar. Bu dumanlar sadece insan sağlığına değil, ürüne ve kullanılan cihazlara da zarar verdiği için lehim duman emiciler işletmeler açısından hayati önem taşır. Lehim duman filtresi ise bir duman emicinin olmazsa olmaz parçasıdır.

Lehim Duman Emici Filtreleri Ne İşe Yarar?

Çalışma alanının havasında yer alan zararlı partiküller ve gazlar, duman emici filtreleri ile havadaki kimyasallardan arınır. Bu kapsamda filtrelerin kalitesi havayı daha sağlıklı hale getirmekle birlikte ürün kalitesi ve cihazların uzun ömürlülüğü konusunda hayati bir rol oynar.

Çalışanları ve çalışma ortamını zararlı emisyon atıklarından koruyan duman emici filtreleri işletmelerin maliyetlerini azaltır. Böylelikle uzun vadede sürdürülebilirlik ve hava kirliliği ile mücadele açısından yadsınamaz bir katkıya sahiptir.  

Lehim Dumanı Emici Aparatı ve Filtre Fiyatları

Personeli ve çalışma ortamını güvende tutmak için özel olarak tasarlanan lehim duman emicilerinin performansı, filtrelerin periyodik olarak temizlenmesi ya da değiştirilmesiyle azami şekilde devam ederken, kullanılan aparatlar ile de üstün sonuçlar elde edilir.

Testcihaz.com aracılığı ile kullanıcının beğenisine sunulan Weller Zmog - TL - H13 Ön Filtre 10'lu F7 Kompakt Ana Set Lehim Dumanı Emici Aparatı ile Weller WFE - 2ES Zmog -EL H13 Ön Filtre 10'lu M5 Kompakt Ana Set Lehim Dumanı Emici Aparatı arasındaki fiyat ve performans farkı internet sitesinden kolaylıkla incelenebilmektedir.

Weller Zero Smog TL duman emici üniteleri için komple filtre seti içerisinde 1 Adet H13 Ana Filtre, 1 Adet F7 (10'lu Paket) Ön Filtre bulunmaktadır.

Weller WFE - 2ES Zmog -EL H13 Ön Filtre 10'lu M5 Kompakt Ana Set Lehim Dumanı Emici Aparatının geniş bant gaz filtresi %50 aktif karbon ve %50 Puratex'tir H12 HEPA, 0,18 mikrometreye kadar partiküllerin %99,5'ini giderir.

Bununla birlikte lehim duman filtresi denilince ilk akla gelen markalardan olan Weller ve Xytronic’in ürünleri Weller Ön Filtre Lehim Duman Emici Yedeği 10 luk Paket, Xytronic Lehim Duman Emici Filtresi, Weller Lehim Dumanı Emici Ön Filtresi 10luk Paket ve Weller Lehim Duman Emici Filtresi şeklinde olmak üzere tek ve çoklu paket halinde alınabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.