Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Duman Emici ve Filtreleme Ürünleri

Lehim dumanı sadece tahriş etmez aynı zamanda konsantrasyon ve yorgunluk kaybı ile çalışan verimliliği de azaltır. Üretim sürecinde lehim dumanlarına maruz kalmak, bu ve diğer sağlık sorunlarına sebep olabilir. İşverenler, lehim dumanı ilgili sağlık risklerini uygun şekilde yönetmek ve uygun önlemleri almaktan sorumludur. Lehim dumanı emme cihazı, çalışanlar ve kuruluşunuz için riskleri yönetmenin en kolay yollarından biridir.

Lehim Duman Emiş Cihazının Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Duman emme cihazı, yeni nesil tezgah altı duman çekme ünitesidir. Geliştirilmiş ön filtreleri ile yüksek verim sağlar. Farklı markalar tarafından geliştirilmiş çeşitli duman emme makineleri vardır.

Weller 4V-KIT2F Zero Smog Lehim Dumanı Emici Sistemi;  4 işyerine kadar havayı temizleme özelliğine sahip olan cihaz, sabit akış kontrolü, bağlı çalışma alanlarından bağımsız olacak şekilde her iş yerine ayrı otomatik hava akışı düzenlemesi yapar.

Optik ve akustik filtre alarmlı elektronik filtre kontrolüne sahip olan bir cihazdır. Bu cihazın kurulumu ve çalıştırılması oldukça kolaydır. Küçük bir merkezi sistem olarak tasarlanmış bir ünitedir.

Weller TL-KIT1F Tek Funnel Başlık Lehim Dumanı Emici Sistemi; Bu ünite, masa bağlantı mengenesi ve 1mt’lik siyah esnek kol ile birlikte tek kullanıcıya hizmet verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Ana ünite üzerinde 2 kullanıcı için uygun 2 çıkışa sahiptir. İkinci kol seçeneği ise opsiyoneldir. Lehimleme sırasında ortaya çıkan ve insan sağlığı için riskli olan lehim dumanını %99,95 oranında filtreleyebilir.

Xytronic Lehim Duman Emici; Operatörün yakın çevresindeki lehim dumanlarını azaltmak için tasarlanmış olan bu cihaz, uygun maliyetli, elektrikle çalışan bir lehim dumanı emme cihazı olarak karşımıza çıkar. Değiştirilebilir, aktif filtre, katı lehim duman partiküllerinin azaltılmasını sağlar. 3'lü paketler halinde yedek filtrelere sahiptir.

Weller EL-KIT1F Tek Kullanıcı Funnel Başlık Lehim Dumanı Emici Sistemi; 2 işyerine kadar duman tahliyesi yapabilecek bir ünitedir. Bu ünitenin ayrı değiştirilebilir orta ince toz ön filtresi bulunur. Etkili gaz temizliği için aktif köpük sistemi ne sahiptir. Cihazın, tezgah üstü ve altına ya da yanına yerleştirmek için portatif olması beğeni toplar. Kolay filtre değişimi, filtre izleme ve filtre alarmı ile ek sağlık koruması sunar.

Lehim Duman Emiş Cihazının Faydaları Nelerdir?

Lehim dumanı emme cihazı insan sağlığı açısından öneme sahip olduğu gibi kullanım açısından da birçok avantaj sunar.

  • Lehim dumanının içinde bulunan tüm zararlı kimyasalları yüzde 99,97 oranında filtreler ve arıtır.
  • İhtiyaca göre hava emiş akışını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Duman emiş kolu bükülebilen modeller, kullanım kolaylığı sağlar.
  • İstediğiniz yerdeki dumanı rahatlıkla toplayabilirsiniz.
  • Düşük güç tüketimi ile enerji tasarrufu sağlayan kullanışlı bir ünitedir.


Lehim dumanı emme cihazı ihtiyaçlarınız için TestCihaz ile iletişime geçebilir, aklına takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.