Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

El Tipi Multimetre Çeşitleri

Multimetre; gerilim, akım ve direnç ölçümü yapan cihazlardır Voltmetre, ampermetre ve ohmmetre cihazlarının yaptığı işlemleri multimetre sayesinde tek cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Ayrı ayrı ölçüm cihazları yerine el tipi multimetre ile devredeki akımı, gerilimi ve direnç büyüklüklerini kolayca hesaplayabilirsiniz.

Multimetre, elektronik alanda üretilen en önemli ve en faydalı cihazlardan biridir. Devrenizde kullandığınız elemanların doğruluğunu tespit etmek ya da bir noktadaki elektronik sorunu bulmak için kullanacağınız cihazlar en iyi çözümleri sunar. Multimetreler elektronik projelerin olmazsa olmaz yardımcı cihazlarındandır

Multimetrelerle transistör kazancını, sıcaklık ve diyotları hesaplamanız da mümkündür. Multimetre analog ve dijital multimetre olmak üzere iki çeşide ayrılır. El tipi dijital multimetreler ile her defasında en doğru ölçümlemeleri alabilirsiniz.

El Tipi Multimetrelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Endüstriyel sektör başta olmak üzere bakım ve onarım işlerinde ve günlük kullanımlara uygun tasarlanan el tipi multimetreler ile yüksek kaliteli, yanlış kullanımlara karşı korumalı çözümler üretebilirsiniz. Dijital Multimetreler; Hioki, GW instek, Megger, Agilent, Chauvin Arnoux gibi markalar tarafından farklı özelliklerler tasarlanır.

Gelişmiş teknolojilere sahip olan ürünler fiyatları açısından da birbirinden farklıdır. İhtiyacınıza uygun, etkin çözümler sunan profesyonel bir el tipi multimetre arıyorsanız, kategorimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.