Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

İyonizer Hava Soğutucu Çeşitleri 

İyonizer, günümüzde en gelişmiş hava temizleme teknolojilerinden biri olan ek filtredir. İyonizer, pozitif ve negatif iyonları serbest bırakır. Bu sayede odadaki kötü kokuları dezenfekte eder ve azaltır. Ayrıca ortamda bulunan toz, polen ve alerji yapıcı küçük parçacıkları da toplamaya yarar. Esd iyonize, masa üstü kullanım özelliğine sahip olan ürünleri etki ve pratik bir kullanım sağlar.

İyonizer Hava Soğutucu Çeşitleri Nelerdir?

Antisatik iyonizer çeşitleri farklı özelliklere tasarlanır. Desco Europe markası tarafından tasarlanan ürünlere TestCihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Desco Europe CW-SCS-9310 Güç Kaynaklı Fişsiz Hava İyonizeri;  Bir çalışma alanında yer alan yalıtkan malzemeler üzerinde statik yük oluşumunu ortadan kaldıran bu ürün, ayarlanabilir fan hızları ile dikkat çeker. Kararlı durum DC iyonizasyonu fan ve emitör bakımında da kolay erişimli özel yapılı kapağa sahiptir.

Desco Europe El Tipi İyonizer; görsel kusurları ve kirlenmeyi engellemek için elektrostatik yükleri nötralize eden cihaz el tipi oluşu ile oldukça pratik bir kullanım sunar. Modüler olması ile operatörlere hareket özgürlüğü sağlar. Desteklenmeyen pozisyonları en aza indirmeye yarar. Ayarlama yapılmadan sıkıştırılmış gaz kaynağı arasında hızlı değişime olanak tanır. Bu İyonizeri en uygun ve üretken konumlara monte edebilirsiniz.

Desco Europe Güç Kablosuz Masa Tipi İyonizer; tezgah üstü bu iyonlaştırıcı daha fazla operatör konforu için düşük hava akışıyla hızlı deşarj sunar. 2 saniyeden az deşarj süresine sahip olan ürün, gerekli iyonizasyon limitlerini karşılamaya yeterlidir. Elektrostatik korumalı emitör noktaları alan kaynaklı şarjı ortadan kaldırmada etkilidir. 2 hızlı fan İyonizasyon performansı tüm hızlarda tutarlı bir çalışma sağlar. Topraklama kablosu gerektirmeyen ürün hızlı ve kolay kurulur.

İyonizer hava soğutucu çeşitleri sunduğu özellikler ile birçok alanda hem kullanım kolaylığı sunar hem de işlevseldir.

İyonizer Hava Soğutucu Fiyatları

Zengin ürün gamı ile birçok alanda kolaylık sunan TestCihaz, birbirinden kaliteli iyonizer hava soğutucu çeşitleri ile buluşmanızı sağlıyor. Farklı çalışma alanlarında kullanılmak üzere çeşitli özelliklere sahip olan iyonizer hava soğutucular, kalitelisi ile istenen performansı sağlar.

Desco Europe markasının en yüksek kalitede ve farklı özelliklerde ürettiği bu ürünler, fiyatları bakımında da birbirinden farklıdır. İyonizer hava soğutucuların fiyatlarının belirlenmesinde en büyük unsur, kullanılan teknolojiler ve ürünlerin sahip olduğu özelliklerdir. Ürünlerin özelliklerine ve kullanılan teknolojilere göre fiyatları da değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun antistatik iyonizer seçenekleri sunan TestCihaz, uygun fiyat avantajları ile herkese hitap ediyor. Kalitesi ve fiyatları ile ihtiyacınızı en iyi şekilde yanıt verecek esd iyonizer, seçenekleri arasından seçim yapmak için testcihaz.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.