Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Antistatik ESD Test Cihazları

ESD test cihazı, elde taşınabilir olması ile oldukça pratik bir kullanım sunar. Elektrostatik alanı algılayan ve digital olarak elektrostatik akım ölçümü yapmaya yarayan bu ürünler bazı sektörlerde sıklıkla kullanılır. Elektrostatik alanları ve elektrostatik yükleri ölçmek için kullanılır. Dijital göstergeli kullanışlı bu cihazlar, mobil elektrostatik alan ölçümünde kullanılır. Çeşitli özelliklere sahip olan antistatik test cihazı, özelliklerine göre birbirinden farklı fiyatlarda satışa sunulur.

ESD Test Cihazı Özellikleri Nelerdir?

Operatörün zemine giden yolunu test eden antistatik test cihazı bilek kayışı limitlerine sahiptir. Bilek kayışı ve ayakkabının 3 saniyeden daha az zaman içinde eş zamanlı testi sağlanır. ESD kontrol planlarında kullanılan personel topraklama cihazlarını, test etmek için harcanan zamanın azalmasını da sağlar. Esd test cihazlarının diğer özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir.

  • Hareketli parçası bulunmayan katı hal test anahtarı ile testlerin doğruluğunu korumaya yarar.
  • Test cihazının ömrünü uzatmada etkili bir portatif cihazdır.
  • Topraklama ayaklarını test etmek üzere bölünmüş ayak plakası sayesinde her iki topraklama ayağını aynı zamanda bağımsız olarak test etmeye yarar.
  • Yüksek volt test sinyalleri ile neme bağlı olmayan doğru testler elde edilmesini sağlar.
  • Otomatik kapılar ya da diğer kilitleme sistemlerinde kullanılması için röle ESD korumalı alanlara erişimin kontrol edilmesini sağlar.
  • Bu cihazlar, sertifikalı olarak kalibre edilir. Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü'ne göre izlenebilir.
  • Değiştirilebilir fişli adaptöre sahiptir.

ESD Test Cihazı Fiyatları

Ürün çeşitliliği ile adından söz ettiren TestCihaz, birbirinden kaliteli Esd test cihazları ile sizi bir araya getiriyor. Farklı çalışma alanlarında kullanılmak üzere çeşitli özelliklerde üretilen antistatik test cihazı kalitelisi ile en iyi test sonuçlarının alınmasını sağlar.

Desco Europe markası tarafından en yüksek kalitede ve farklı özelliklerde üretilen ürünler, fiyatları açısından da birbirinden farklıdır. Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde en büyük unsurlar, kullanılan teknolojiler ve ürün özellikleridir. Ürünlerin özelliklerine ve teknolojilerine göre fiyatları değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun antistatik test cihazı seçenekleri sunan TestCihaz, uygun fiyat avantajlarıyla da dikkat çekiyor. Hem kalitesi hem de fiyatları ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak esd test cihazı ürünleri içinden seçim yapmak için testcihaz.com adresine göz gezdirmeyi unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.