Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Masa Tipi Multimetre Çeşitleri

Multimetreler; akım, gerilim ve direnç ölçümünün yanı sıra kapasite, endüktans, diyot, frekans ve iletkenlik gibi elektriksel büyüklükler ölçmeye yarar. Tüm multimetre marka ve modellerini sitemizden bulabilir, multimetre kategorisinden ürünleri inceleyebilirsiniz.

Multimetreler, analog ve sayısal olarak iki çeşitte üretilir. Analog multimetre; ölçülen değeri bir ölçek üzerinde sapabilen ibre ile gösterir. Dijital mültimetre ise ölçülen değeri sayısal bir gösterge üzerinde gösterir. Dijital multimetrelerin el tipi ve masa tipi olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Masa tipi multimetre en çok kullanılan portatif cihazlardandır.

Masa Tipi Multimetre Özellikleri Nedir?

Masa tipi multimetreler birçok özelliğe sahiptir. GW instek, Uni-t ve Rohde&Schwarz markaları tarafından tasarlanan ürünler, birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Masa tipi multimetreler, ortalama değer ekranı, tam fonksiyon ve manüel menzil gibi özelliklere sahiptir. Tam kapsamlı aşırı yük koruması sunan ve benzersiz bir tasarımına sahip olan modeller, yaygın olarak endüstriyel üretim ve hizmet alanında kullanılır. Aynı zamanda teknolojik araştırma ve tasarım, Üniversitelerde laboratuvar ve uygulamalı dersler ve otomotiv endüstrisinde sıklıkla kullanılır.

Masa Tipi Multimetre Fiyatları

Masa tipi multimetre fiyatı ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre değişir. Cihazda kullanılan teknolojiler, ürünün kullanım alanı, tasarımı ve marka değeri gibi unsurlar fiyatların belirlenmesini etkiler. Bu cihazlar içinden seçim yapmadan öce kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve kullanım alanını doğru belirlediğinizde, TestCihaz ürün gamında yer alan farklı markalar tarafından tasarlanan masa tipi multimetre ürünleri içinden  seçim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.