Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Miliohmmetre Çeşitleri

Miliohmmetre, farklı aralıklardaki direnç ölçümlerini yapar. Günümüz teknolojileri sayesinde gelişmiş teknikler ile donatılmış olan ürünler, farklı özelliklere sahiptir. LCD Ekrana sahip olan ürünler sayesinde ölçüm değerleri çok daha rahat alınabilir. Hioki, GW Markaları tarafından üretilen ürünlere TestCihaz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Miliohmmetre Nedir?

Ölçüm değerini belirleyebilmek için ölçüm nesnesine sürekli akım bağlayan ve ölçüm nesnesindeki gerilim düşüşünü ölçmeye yarayan miliohmmetre, farklı aralıklardaki direnç ölçümleri yapmaya yarar. Miliohmmetre sayesinde motor bobinler, jenertörler, transformatörler, paralel ve yan devreler, baskılı devreler ve anahtarlarda direnç ölçümü yapılır. Özelliklerine göre kullanım alanları da genişleyen ürünler birçok ihtiyaca hızlı çözüm üreten güvenilir bir çalışma prensibine sahiptir. Kullanıcısına rahatlık sağlayan basit bir kullanım imkanı sunan ürünler, birçok sektörde kullanım alanı bulur. Madenler, uçaklar, demir yolu sistemleri ve gemiler bağlantı enerji ölçümü yapılan başlıca yerlerdir.

Miliohmetre Kullanım Alanları Nelerdir?

Miliohmmetre, direnç ölümlerinde tercih edilen en önemli yardımcı cihazlardandır. Madenlerde, uçaklarda, demir yolu sistemlerinde, gemilerde, evlerde ve sanayilerdeki elektrik sistemlerde bağlantı enerjisini ölçmeye yarayan miliohmmetre, farklı tasarım özelliklerine sahiptir. Ev ve endüstri kurulumlardaki halka sistemlerde geçiş ölçümü yapmaya yarayan miliohmmetre hiçbir yaşamadan, profesyonel sonuçlar sunar. Hava hatları, bağlantılar ve kontaklarda kompresyon elementlerin test aşamalarında güvenli bir kullanım sağlar.

Sağlam gövdeleri sayesinde sistem mühendislerinin ve elektrikçiilerin günlük zorlu durumlarda en güvenli yardımcısıdır. Miliohmmetre kullanıcısına fabrika çıkışı kalibre edilmiş şekilde teslim edilir. Bunlara ek olarak miliohmmetre laboratuvarda kalibre edilebilir. Aynı zamanda ISO'ya göre Sertifika ile zenginleştirilebilir. TestCihaz üzerinden Dijital Miliohmmetre hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Miliohmmetrenin teknik bilgileri ve fiyatları arasında da karşılaştırma yapabilirsiniz.

Miliohmmetre Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Yeni teknolojiler ile tasarlana ürünler, ara yüzlere sahiptir. Ölçümü otomatikleştirmeniz gerektiğinde, bunu gerçekleştirmek için haberleşme aray üzünü devreye sokabilirsiniz. Cihazın ara yüz tasarımları, kullanıcıların rahatlığını tam olarak hesaba katarak tasarlanmıştır. Miliohmmetrenin ara yüzleri sayesinde programlayıcınızı ya da bilgisayarınızı talimatlara göre programlayabilir cihaz ile haberleşme sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanan ürünlerin özellikleri şu şekildedir.

Hioki RM3548 Masa Tipi Miliokmmetre;, çok çeşitli direnç değerlerini yüksek hassasiyette ölçme özelliğine sahiptir. Mikro ohm'dan mega ohm'a kadar direnç seviyeleri ölçebilen yüksek hassasiyetli bu ürünler, taşınabilir bir direnç ölçer seçeneğidir.

GW instek GOM-805 Miliohmmetre GPIB; LCD ekrana sahip olan bu ürün, yüksek hassasiyetle ölçüm yapar. Saniyede 60 ölçümün hızlı ölçümünü sağlayan cihaz, dört telli direnç ölçümüne sahiptir. Sıcaklık telafisi ölçüm fonksiyonu olan cihazla gecikmeli ölçüm yapılabilir. 20 takım panel ayar belleği olan bu ürün birçok alanda kullanıma uygundur.

GW instek GOM-804 Masa Tipi Miliohmmetre; LCD ekrana sahip olan bu cihaz, % 0.05 yüksek hassasiyet ile ölçüm yapar. Saniyede 60 ölçümün hızlı ölçümüne sahip olan ürün dört telli direnç ölçümü sağlar. Sıcaklık telafisi ölçüm fonksiyonu olan cihaz, gecikmeli ölçüm gerçekleştirebilir. 20 takım panel ayar belleğine sahiptir.

Miliohmmetre Fiyatları

Miliohmmetre farklı markalar tarafından farklı özelliklerde tasarlanır. Ürünlerde kullanılan teknolojiler miliohmmetre fiyatları üzerinde etkilidir. Ürünlerin marka değeri, özellikleri, kullanım alanları fiyatlarının farklılık göstermesine neden olur. Bu ürünlerden hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemek için hangi alanda kullanacağınıza ve alanın özelliklerine dikkat etmelisiniz. Farklı markalar tarafından üretilen miliohmmetre ve çok daha fazla cihaza sahip olmak için Testcihaz.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.