Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin YILDIRIM ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. depolarına olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. YILDIRIM ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.’nin çalıştığı kargo şirketi teslimat koşullarına göre teslim adresinin durumuna göre de değişiklik gösterebileceği gibi, teslimat yapılamayan bir alan olması durumunda siparişler iptal de edilebilir.Ürünlerimizin UPS kargo bedeli 60TL+KDV (%20) Yurtiçi Kargo ile kargo bedeli 120TL+KDV(%20)'dir.3000 TL üzeri siparişlerde ise kargo bedelsiz olarak gönderilmektedir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram günleri, tatil günleri ve YILDIRIM ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.’nin kapalı olduğu günlerde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından YILDIRIM ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

TestCihaz.com, YILDIRIM ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 30 (otuz) en fazla 90 (doksan) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.