Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Ürün ile birlikte temin edilen ve kullanılan sarf malzemeler garanti kapsamında değerlendirilmemektedir.Ürünlerimizin UPS kargo bedeli 60TL+KDV (%20) Yurtiçi Kargo ile kargo bedeli 120TL+KDV(%20)'dir.3000 TL üzeri siparişlerde ise kargo bedelsiz olarak gönderilmektedir.

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade talebiniz halinde sipariş sözleşme tarihinden itibaren en geç  en geç 14 gün içerisinde kullanıcı profilinizde bulunan siparişlerim alanındaki iade et seçeneğini seçerek iletmeniz gerekmekte ve sistem üzerinden iade talebi oluşturulmadan gönderilen kargolar kabul edilmemektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız iade ürün incelenerek gerekli aksiyonlar alınacak ve tarafınız bilgilendirilecektir. Sipariş edilen ürün kullanılarak , paketi bozularak yada içeriği eksilerek  iade edilmiş ise iade ve değişimi kabul edilmez. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İlgili kanunlar gereği Tüketici, ticari veya mesleki olmayan amaçlarla hareket eden gerçek veya tüzel kişi olarak değerlendirilmektedir.

  • Yurtiçi Kargo iade gönderileri için ' RMAYILDIRIM' iade kodunu kullanarak iadelerinizi sağlayabilirsiniz.
  • UPS Kargo iade gönderileri için '1E2F80' iade kodunu kullanarak iadelerinizi sağlayabilirsiniz.İade şubesini 'GERSAN DEPO' olarak belirtiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.